Paldies kluba vadībai, ģimenēm, draugiem, atbalstītājiem, sponsoriem un līdzjutējiem par atbalstu, ticību un rūpēm visas 2016./2017.gada sezonas garumā!

Jūsu atbalsts bija un ir neizmērojami nepieciešams, jo tikai kopīga vienotu mērķu sasniegšana rada pozitīvu bilanci un efektu – komandā ir spēks! Paldies, ka nenovērsāties un turpinājāt mums ticēt un uzticēties arī brīžos, kad sportiskā veiksme pagrieza mums muguru. Tas stiprināja un stimulēja mūs atkal turpināt cīnīties! PALDIES!!!

Pateicamies mūsu sponsoriem par veiksmīgo sadarbību visas sezonas garumā! Bez Jūsu atbalsta daudzi no mūsu mērķiem paliktu nesasniegti un nepiepildīti. Vēlam Jums arī turpmāk nenovērsties no sporta atbalstīšanas, jo šādi Jūs palīdzat ne tikai mums sasniegt mērķus, bet arī mudināt dažādu vecumu cilvēkus pievērsties sportam katram pieņemamā, iespējamā un saprotamā veidā. Lai ražīga vasara un veiksmīga darbošanās Jums katram savā jomā! Ceram uz veiksmīgu sadarbību arī nākamajā sezonā! PALDIES!!!

Vicečempiones “Vega1/Liepāja”

Spēlētājas - Maija Gertsone, Kriste Druskyte, Selīna Meilus, Zane Lībeka, Annija Ķergalve, Laura Audere, Kristīna Petermane, Kristīne Silarāja, Ilze Jākobsone, Ieva Vītola, Emīlija Grava, Karīna Narubina, Ance Mickāne, Sabīne Lipe, Zane Jākobsone-Pelse.

Galvenais treneris - Armands Misus.

Fizioterapeite - Agnese Rāte.