Īpaši liels paldies mūsu pašiem labākajiem, jaudīgākajiem, atraktīvākajiem līdzjutējiem! Jūs esat fantastiski! Jūsu atbalsts visas sezonas garumā, īpaši izslēgšanas turnīrā, mums bija ļoti svarīgs! Tas dzina mūs uz priekšu, motivēja un palīdzēja noslēgt 2016./2017.gada sezonu uz patīkamas nots – kolosāla un enerģijas pilna atbalsta pēdējās sezonas spēlēs pret BK „Valmiera”! Neskatoties uz to, ka sērijā nespējām Jums dāvāt uzvaras prieku, paldies Jums par fantastisko atbalstu!

Jūsu atbalsts bija, ir un būs mums vienmēr nepieciešams, jo tikai kopīgiem spēkiem mēs varam sasniegt lielus mērķus, lielas uzvaras! Basketbols ir komandas spēle un komandā ir spēks! Paldies, ka nenovērsāties un turpinājāt mums ticēt un uzticēties arī brīžos, kad sportiskā veiksme pagrieza mums muguru.

Pateicamies mūsu sponsoriem par veiksmīgo sadarbību! Bez Jūsu atbalsta daudzi no mūsu mērķiem paliktu nesasniegti un nepiepildīti. Vēlam Jums arī turpmāk nenovērsties no sporta atbalstīšanas, jo šādi Jūs palīdzat ne tikai mums sasniegt mērķus, bet arī mudināt dažādu vecumu cilvēkus pievērsties sportam katram sev pieņemamā un saprotamā veidā. Lai Jums visiem izdevusies vasara! Krājam spēkus un tiekamies nākamajā 2017./2018.gada basketbola sezonā!

Par uzvaru! Par „lauvām”!