Spēles pirmajā puslaikā „Vega1/Liepāja” meitenēm spēle nevedās, jo, noslēdzoties spēles otrajai ceturtdaļai, liepājnieces „TTT Rīga” sargātajā grozā bija sametušas vien 18 punktus, savukārt rīdzinieces bija guvušas jau 46 punktus.

Otrajā puslaikā liepājnieces nāca laukumā ar jaunu elpu un demonstrēja atzīstamu sniegumu. Trešajā ceturtdaļā mājinieces grozā raidīja 25 punktus, bet „TTT Rīga” basketboliste tikai 16 punktus. Noslēdzošajā ceturtdaļā komandas cīnījās līdzīgi, tomēr pirmajā puslaikā „TTT Rīga” komandas iekrāto pārsvaru liepājniecēm neizdevās atspēlēt un likumsakarīgi, ka pēc nospēlētām 40 minūtēm mājiniecēm zaudējums otrajā LSBL finālsērijas mačā – 62:84.

Rezultatīvākā spēlētāja liepājnieču rindās bija Kriste Druskite – viņai šajā spēlē 13 gūti punkti.

„Vega 1/Liepāja” pret „TTT Rīga” 62:84 (9:23, 9:23, 25:16, 19:22).

„Vega 1/Liepāja”: Druskite 13 (5ab, 3pb, 7ip), Jākobsone-Pelse 11 (6ab), Jākobsone 10 (7rp), Vītola 9, Silarāja 6, Petermane 6 (5ab), Lipe 6, Audere 1 (5ab).

Trešā LSBL fināla spēle notiks otrdien, 25.aprīlī, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā un tās sākums plkst. 19:30.