Pašlaik kluba rīcībā pēc aizvadītās sezonas ir četri spēlētāji – komandas kapteinis Artūrs Ausējs, kā arī Roberts Krastiņš, Kārlis Pauls Lasmanis un U20 izlases kandidāts Rihards Bērziņš.

Sporta klubs „Liepājas Lauvas” vīriešu basketbola komandai ir piesaistījuši vēl divus jaunus un talantīgus spēlētājus. Viens no šie jaunajiem censoņiem ir Ģirts Lazdāns (28.08.1995), savukārt otrs spēlētājs, ar kuru ir panākta vienošanās, ir Valdis Seņkāns (15.07.1998).

Abi piesaistītie, gados jaunie spēlētāji, ir talantīgi un motivēti sevi pierādīt jau augstākā līmenī - profesionālā basketbola klubā.

Ģirts Lazdāns ir izlēmis no Amerikas Savienotajām Valstīm (pagājušo sezonu aizvadīja Centrālās Arizonas koledžas komandā) atgriezties Latvijā un savu basketbola karjeru turpināt Liepājā sporta klubā „Liepājas Lauvas”.

Valdis Seņkāns, pēc labi aizvadītas basketbola sezonas LBL3 vicečempionu komandā „Ezerzeme/Rēzekne” un Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas 12.klases beigšanas, ir nolēmis izmēģināt savus spēkus augstākajā Latvijas Basketbola līgā, startējot Liepājas pilsētas vadošajā vīriešu basketbola komandā. „Ezerzeme/Rēzekne” sastāvā Valdis Seņkāns aizvadīja 26 spēles, kurās vidēji guva 26,6 punktus, izcīnīja 4,8 bumbas zem groziem un komandas biedriem atdeva 4,6 rezultatīvas piespēles. Jaunais basketbolists ir arī iekļauts Latvijas U20 vīriešu izlases kandidātu sarakstā.