Liepājas sieviešu basketbola komanda “Vega 1/ Liepāja” trenera Armanda Misus vadībā ir izcīnījusi vairākas godalgotas vietas – Latvijas Sieviešu basketbola līgā komanda kopš 2011.gada vienu reizi ir ieguvusi 3.vietu, pēdējās divās basketbola sezonās kaklā ir kārtas sudraba medaļas, savukārt apvienotajā Latvijas – Igaunijas līgā meitenes aizvadītajās divās sezonās ir iekļuvušas labāko trijniekā, abas reizes izcīnot 3.vietu un bronzas medaļas. Lai vairotu komandas pārliecību un meistarību ar 2016./2017. gada sezonu komanda piedalās Austrumeiropas sieviešu basketbola līgā, kurā piedalās 4 Eiropas līgas komandas. Tiek sagatavotas Latvijas valsts izlašu dalībnieces – Ilze Jēkabsone, Sabīne Lipe, Emīlija Grava un Maija Gertsone.

Liepājas vīriešu basketbola komandai aizvadīto 10 gadu laikā ir bijušas mainīgas sekmes. Kopš sporta kluba „Liepājas Lauvas” dibināšanas, vīru komanda ir izcīnījusi divas bronzas medaļas Latvijas Basketbola līgā. Abas 3.vietas ir gūtas divas sezonas pēc kārtas 2010./2011.gada un 2011./2012.gada basketbola sezonās, kad galvenā trenera amatā bija mūsu pašreizējais komandas galvenais treneris Agris Galvanovskis. „Lauvas” vairākkārtīgi šo sezonu laikā ir cīnījušies par bronzas medaļām, bet diemžēl, vienmēr ir kas nedaudz pietrūcis – veiksme, pieredze, apstākļu sakritība un protams finanšu iespējas.

 2014./2015. gada sezonā pirmo reizi kluba vēsturē tika izcīnīta uzvara BBL kausa izcīņā, kas ir kluba lielākais sasniegums Baltijas basketbola līgas turnīrā.

Mūsu klubā strādā spēcīgas personības, kuras ar tām pieejamajiem resursiem spēj panākt maksimālo rezultātu, lai basketbols Liepājā priecētu ar savu darbību, rezultātu un spēlētāju attieksmi gan laukumā, gan ārpus tā. Spēcīgais treneru kolektīvs, sabalansēti darbojoties kopā, spēj sezonu pēc sezonas klubā attīstīt jaunos, talantīgos basketbolistus un basketbolistes, sagatavojot tos startam spēcīgākajos Latvijas klubos un Eiropas basketbola līgās, kā arī dažāda vecuma nacionālajās izlasēs. Liepājas basketbola sistēma ir bijusi perfekta treniņu bāze un laba platforma nākamajam pakāpienam veiksmīgas karjeras veidošanā gan daudziem Liepājas basketbola skolas audzēkņiem, gan citiem jaunajiem censoņiem – Sabīnei Niedolai, Marekam Jurevičum, Artūram Štālbergam, Marekam Mejerim, Arnoldam Helmanim, Artim Atem, Jānim Timmam, Mārtiņam Meieram, Klāvam Čavaram, Rihardam Bērziņam, Sabīnei Lipei, Maijai Gertsonei, Kārlim Garozam, Kārlim Grigaļūnam un citiem. Komandu treneri Agris Galvanovskis, Armands Misus un Kaspars Mājenieks ir sasnieguši labus rezultātus, trenējot un vadot jauniešu nacionālās izlases.

Ir aizvadīta kārtējā basketbola sezona, tādēļ vēlamies pateikties par sadarbību katram sadarbības partnerim. Paldies kluba vadībai, ģimenēm, draugiem, atbalstītājiem un sponsoriem par atbalstu, laba vēlējumiem, kritiku, rūpēm, palīdzību un ticību visas aizvadītās basketbola sezonas laikā!

Jūsu atbalsts bija, ir un būs mums vienmēr nepieciešams, jo tikai kopīgiem spēkiem mēs varam sasniegt lielus mērķus, lielas uzvaras! Basketbols ir komandas spēle un komandā ir spēks! Paldies, ka nenovērsāties un turpinājāt mums ticēt un uzticēties arī brīžos, kad sportiskā veiksme pagrieza mums muguru.

Pateicamies mūsu sponsoriem par veiksmīgo sadarbību un ticību mums! Bez Jūsu atbalsta daudzi no mūsu mērķiem paliktu nesasniegti un nepiepildīti. Vēlam Jums arī turpmāk nenovērsties no sporta atbalstīšanas, jo šādi Jūs palīdzat ne tikai mums sasniegt mērķus, bet arī mudināt dažādu vecumu cilvēkus pievērsties sportam katram sev pieņemamā un saprotamā veidā. Lai Jums visiem izdevusies vasara! Krājam spēkus un tiekamies nākamajā 2017./2018.gada basketbola sezonā!

Par uzvaru! Par „lauvām”!